Pomysl na impreze integracyjna dla firmy

Tu piszemy o wszystkim co chcemy
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:37

Pomysl na impreze integracyjna dla firmy

Postautor: lukaszgos » 12 wrz 2017, 10:31

Dzień dobry, od jakiegoś czasu pracuje w średniej wielkości firmie. I musiał nastać ten moment, iż muszę przygotować konspekt imprezy integracyjnej dla firmy. Poczytałem trochę w Internecie i przyznam, iż jest sporo możliwości takich zabaw. Na samym początku zwróciłem uwagę, że na każdej ze stron kładą duży nacisk na istotność dogodnego przewozu osób. Sugerują aby zrobić wynajem busa, ponieważ ten rodzaj transportu jest o wiele bardziej wygodny niż tradycyjny autobus. Zastanawiając się nad tym, doszedłem do wniosku iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca odbywania się zabawy integracyjnej to chyba najlepszy pomysł. Idąc za ciosem wpisałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod frazą wynajem busa Warszawa http://mtbus.pl znalazła się ta strona internetowa. Posiadają fajnego busa firmy Mercedes. Zdjęcia poniżej [img]http://mtbus.pl/zdjecia/149796839439.jpg[/img] i sądzę, że taki transport przypadnie wszystkim do gustu. Posiadam tylko wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie o wiele droższy od wynajmu autobusa? Ale z drugiej strony nie dojedziemy autobusem do centrum miasta. Więc wypożyczenie busa do przewozu osób Warszawa - Łódź jest jak najbardziej rozsądny. Rozmyślałem jeszcze o pociągu. Lecz trasa Warszawa - Wrocław jest jeszcze do przejechania, a co dalej? Wynająć bus na miejscu?

Druga kwestia to nocleg. Czy warto brać hotel w samy centrum miasta, czy może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i zazwyczaj mają skromniejsze zaplecze. Jakie są wasze odczucia w tej kwestii. Natomiast jak zarezerwujemy nocleg poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy kolejne koszty?

Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość