Dobry salon masażu w mieście Warszawa

Tu piszemy o wszystkim co chcemy
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:34

Dobry salon masażu w mieście Warszawa

Postautor: tomaszkowal » 09 sty 2017, 13:08

Witam wszystkich na forum. Mam kłopot z kręgosłupem i szukam sprawdzonego salonu masażu w Warszawie, który świadczy masaż relaksacyjny. Wykonuje siedzący tryb pracy, który znacznie obciąża kręgosłup. Niedawno byłem także z tym u doktora w przychodni i potwierdził mojej obawy. Zmiana pracy i brak problemów z kręgosłupem, albo znalezienie salonu masażu, który będzie skutecznie przeciwdziałał temu schorzeniu. Z roboty nie mogę się zwolnić, więc zostaje mi tylko salon masażu w Warszawie. Czy jesteście w stanie coś polecić? Salonów masażu w Warszawie jest sporo, ale pewnie tylko wybrane mają w swojej ofercie masaże lecznice na wysokim poziomie.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:53

Certyfikowany gabinet masażu w Warszawie

Postautor: mariuszbyk » 09 sty 2017, 13:53

Witaj. Wiem dokładnie jaki posiadasz problem. Tak samo miałem problemy z kręgosłupem i musiałem skorzystać z usług gabinetów masaży. Dobry salon masażu - Warszawa to Relax Mind Body. Są tam naprawdę sprawdzeni specjaliści, którzy znają się na rzeczy. Ja najczęściej wybieram masaż leczniczy, który wg mnie najlepiej wpływa na kłopoty związane z moim kręgosłupem. Też ceny w tym salonie masażu są dość niskie w porównaniu do innych gabinetów w Warszawie. Dlatego warto. Oprócz masażu powinieneś pomyśleć o jakimś sporcie. Może siłownia lub zakup jakieś bieżni do domu? To także pomaga.

podobne tematy:


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości