Wideodomofony - który zakupić?

Tu piszemy o wszystkim co chcemy
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:34

Wideodomofony - który zakupić?

Postautor: tomaszkowal » 28 paź 2016, 12:29

Hej. Niebawem muszę zakupić domofon, który umieszczę w swoim nowym mieszkaniu. Zastanawiam się jednakże czy postawić na sztampowy domofon czy lepiej zakupić wideodomofon. Nie chcę zbędnie wydawać pieniędzy, jednakowoż jednocześnie zależy mi na zachowaniu bezpieczeństwa. Mam dwójkę dzieci, jakie nieraz podwyższają domofon oraz wpuszczają gości, wskutek tego chyba poprawniej by było gdyby widziały kto dzwoni - chodzi o coś jak wideodomofony http://trans-sat.pl ? Nie jestem niemniej jednak pewny czy to ma sens. Proszę o wsparcie osoby mające takie wideodomofony.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:53

Wideodomofony - który zakupić?

Postautor: mariuszbyk » 28 paź 2016, 12:37

Hej. Niedawno sama stałam przed wyborem kupna domofonu i także nie wiedziałam co zakupić. Zdecydowaliśmy jednak wspólnie z mężem, że wideodomofon jest o wiele korzystniejszy. Po pierwsze takie urządzenia nie kosztują sporo więcej niż tuzinkowe domofony, a jakkolwiek prawidłowiej dołożyć parę groszy do czegoś co ma służyć nam przez dużo lat. Dla nas najważniejsze jest, że zauważamy kto dzwoni, więc dzieci są w pełni bezpieczne. Poszukaj właściwego i słusznego modelu, a nie musisz żałować własnego wyboru.

podobne tematy:


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości