Porywające właściwości - olej marula

Tu piszemy o wszystkim co chcemy
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:37

Porywające właściwości - olej marula

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 11:23

Witam. Ubóstwiam dbać o własną skórę oraz ciało, dlatego również w szeregu przypadków przeczesuję internet w poszukiwaniu nowych kosmetyków. Ostatnio spotkałam się z olejem marula. Nie stosowałam go nigdy, jakkolwiek podobno posiada fenomenalne właściwości, które wpływają korzystnie na dużo detalów ciała. Nie jestem jednakże pewna czy to prawda, a bardzo zależy mi na jej poznaniu, albowiem nie chcę zakupić czegoś co mi nie pomoże, a może i zaszkodzi. Jeżeli ktoś stosował olej marula to proszę o wszelkie opinie na jego temat.

podobne tematy:

dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

Oszałamiające właściwości - olej marula

Postautor: dariakuna90 » 28 paź 2016, 11:38

Dzień dobry. Wykorzystuję olej marula od paru miesięcy. Również na początku miałam miarodajne wątpliwości co do jego działania, jednakowoż zaryzykowałam oraz nie żałuje. To prawda, że ma on niezmiernie kolosalne zastosowanie oraz korzystnie działa na włosy, cerę, skórę oraz paznokcie. Stosowałam go też będąc w ciąży to właśnie dzięki czemu uniknęłam rozstępów. Moja skóra jest bezbłędnie nawilżona i elastyczna, a też gładka. Stosuję olej marula zarówno do twarzy jak oraz całego ciała. Mogę polecić go w 100%. Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam

podobne tematy:


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości