Opiekunka osób starszych - czy mogę nią zostać?

Tu piszemy o wszystkim co chcemy
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:34

Opiekunka osób starszych - czy mogę nią zostać?

Postautor: tomaszkowal » 24 paź 2016, 12:41

Uprzejmie witam, ostatnio spotkałam się z ofertą pracy jako opiekunka osób starszych: http://betreuerin.com.pl . W sieci jest niezwykle dużo ofert takiej posady, wskutek tego też zastanawiam się czy ktokolwiek skorzystał z takiej oferty. Mocno zastanawiam się czy nadaję się do praktykowania takiego zawodu oraz co jest niezbędne? Jestem kobietą obowiązkową oraz wrażliwą jednakże czy taka praca jest bezpieczna? Spotykałam się z opiniami, że wolno sporo zarobić oraz zdobyć doświadczenie. Będę wdzięczna za każdą pomoc oraz rzetelne opinie osób, które opiekowały się staruszkami w Niemczech.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:53

Opiekunka osób starszych - czy wszyscy mogą nią pozostać?

Postautor: mariuszbyk » 24 paź 2016, 13:04

Hej. To prawda, że jako opiekunka wolno zarobić nawet pokaźne finanse. Jeżeli skorzystasz z propozycji przetestowanej firmy nie musisz obawiać się, że ktoś Cię oszuka. Sama już kilka razy kooperowałam z takimi agencjami i jestem w pełni zaspokojona jako opiekunka osób starszych. Jak najbardziej jeżeli masz doświadczenie będzie Tobie prościej zdobyć taką robotę. Powinieneś znać się na opiece oraz pielęgnacji osób starszych. Jednak sama praca nie jest kłopotliwa i daje dużo radości. Mam nadzieję, że chociaż odrobinę pomogłam.

podobne tematy:


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości