Sprawdzona firma z kruszywem w miejscowości Koło

Tu piszemy o wszystkim co chcemy
krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:24

Sprawdzona firma z kruszywem w miejscowości Koło

Postautor: krzysiekwolski » 29 wrz 2016, 11:31

Cześć. Poszukuje sprawdzonej firmy z okolicy miejscowości Koło, która sprzedaje kruszywo budowlane. Czy ktoś z was ma może namiary na sprawdzonego dostawcę kruszywa. Od kumpla nasłuchałem się dużo rzeczy, w jaki sposób żwirownie kantują na kruszywie. Dostarczają kruszywo niższej jakości, którego jest o wiele mniej niż zostało ustalone. Mój kolega potrzebował wg wyliczeń sześćdziesiąt ton kruszywa - czyli trzy samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozgarnął kruszywo - okazało się że kruszywa było mniej o 1/3 niż zamówił. Więc różnica jest i był zmuszony zapłacić za dodatkowy transport.

podobne tematy:

tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Sprawdzona firma z kruszywem w miejscowości Koło

Postautor: tomaszkisiel » 29 wrz 2016, 11:41

Witaj. Nie każda żwirownia kantuje swoich klientów. Ale masz rację, że jest dużo ludzi którzy tak starają się ekstra zarobić. Szczególnie, że klient nie może sprawdzić rzeczywistej wagi przywiezionego żwiru budowlanego na działkę. Ja korzystałem z usług tej firmy http://wis-kruszywa.pl . Jest to niewielka żwirownia w okolicach miejscowości Koło. Żwir mają dość dobry i ludzie sobie go chwalą. U mnie dostarczone kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na zamierzone prace. Zakupiłem 70 ton, które wg moich wyliczeń było potrzebnych na utwardzenie drogi. Przyjechały cztery wywrotki i materiału było chyba nawet trochę więcej niż zamówiłem. Więc na pewno ta firma Wis Kruszywa z Koła nie robi przekrętów na jego wadze.

podobne tematy:


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość