Które z rozwiązań będzie korzystniejsze?

Tu piszemy o wszystkim co chcemy
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:34

Które z rozwiązań będzie korzystniejsze?

Postautor: tomaszkowal » 19 wrz 2016, 13:22

Cześć. Chcę uruchomić mały interes. Myślę o otworzeniu sklepu w centrum handlowym. Biorę pod uwagę dwa rozwiązania. Mogę wydzierżawić lokal albo kupić wyspę handlową takiego typu: http://jfm-furniture.pl/wyspy-handlowe pośrodku pasażu handlowego. Dla pełnego zilustrowania sytuacji dołączam zdjęcie, które pokazuje wybrany przez mnie produkt: Obrazek . Cena wynajmu powierzchni pod taką wyspę jest o wiele niższy niż dzierżawa lokalu handlowego. Tak, więc wyspa handlowa jest mi bliższa. Ale mam dylemat czy nie będzie to postrzegane jako mało atrakcyjne dla potencjalnego klienta. Co wy o tym sądzicie jako klienci.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:53

Które z rozwiązań będzie korzystniejsze?

Postautor: mariuszbyk » 19 wrz 2016, 13:48

Cześć. Obydwa rozwiązania mają swoje moce i złe strony. Po pierwsze miesięczny czynsz za wynajem. Sam powiedziałeś, że wyspa handlowa będzie o wiele tańsza w utrzymaniu. Natomiast takie rozwiązanie nie nadaje się do każdego biznesu. Idealnie sprawdzi się do sprzedaży akcesoriów telefonicznych czy innych drobnych rzeczy. Natomiast w przypadku dużej gruby branż będzie to kiepskie rozwiązanie. Ludzie preferują komfort i dlatego wybierają zakupy w tradycyjnych sklepach. Przy wyspie handlowej to można coś kupić na szybko. Dlatego doradzam zastanowić się czy wyspa handlowa będzie najlepszym dla ciebie rozwiązaniem. Należy też zastanowić się nad rozwojem firmy w przyszłości.

podobne tematy:


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość