Czy ktoś może dać namiary na sprawdzoną firmę, która robi balustrady nierdzewne w Warszawie?

Tu piszemy o wszystkim co chcemy
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:34

Czy ktoś może dać namiary na sprawdzoną firmę, która robi balustrady nierdzewne w Warszawie?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 12:08

Dzień dobry, szukam ekipy ślusarzy do zamontowania balustrady ze stali nierdzewnej w moim domu. Chętnie zatrudniłbym ludzi z polecenia. Ale takiej nie mam. Stąd moja prośba do drogich użytkowników tego forum o zamieszczenie namiarów na rzetelnych wykonawców. Preferowana byłaby ekipa z województwa mazowieckiego. Ale jak ktoś ma namiary na fachowców z innych regionów, którzy pracują w stolicy, z przyjemnością zapoznam się z ich propozycjami. Za pewne będą troszkę mniej kosztowni niż fachowcy z Warszawy.

podobne tematy:

adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy ktoś zna sprawdzoną firmę, która montuje balustrady nierdzewne w Warszawie?

Postautor: adamniczyj » 08 lip 2016, 12:13

Witam kolegę. Rozumiem, że poszukujesz sprawdzonej firmy. Najlepsza jest zawsze z polecenia. Lecz skąd przekonanie, że tu podadzą Ci prawdziwe namiary na uczciwych wykonawców. Przecież każdy może napisać co chce na tej stronie. W Internecie jest wiele portali, które mają bazy firm. Te firmy mają przeważnie tam swoje realizacje i opinie od poprzednich kontrahentów. Ja bym tak poszukiwał fachowca. A jeżeli chodzi o polecenie kogoś to będzie ciężko. Ja wpisałem w wyszukiwarce: rzetelna firma Wrocław i posiadam parę ciekawych stron www. Pierwsza z brzegu posiada bardzo interesujące prace Obrazek , z których jasna wynika, że firma zna się na rzeczy. Wybierz sobie kilku fachowców, a później wpisz ich dane w wyszukiwarce i poszukaj komentarzy na ich temat. Wtedy będziesz miał pojęcie, kto z fachowców jest warty uwagi i należy go wybrać do współpracy.

podobne tematy:


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość