Czy mogę samemu wypozycjonować stronę na hasło meble pracownicze?

Tu piszemy o wszystkim co chcemy
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:34

Czy mogę samemu wypozycjonować stronę na hasło meble pracownicze?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 11:42

Cześć, zastanawiam się nad wypromowaniem swojej strony w wyszukiwarce internetowej. Prowadzę średniej wielkości sklep z meblami i zastanawiam się nad sprzedażą mebli w Internecie. Na początek pragnę być wysoko na hasło meble pracownicze , które obecnie najlepiej mi się sprzedają w sklepie. Czytałem o pozycjonowaniu strony i z tego co piszą nie jest to ciężkie zajęcie. Trzeba tylko tworzyć odnośniki do strony i czekać na pozycję. Natomiast intryguje mnie jedna rzec, jak to działa że ja będę wysoko a inni niżej. Przecież wg tego to każdy powinien być na pierwszej stronie. I najważniejsze czy będę w stanie samemu taką frazę wypozycjonować?

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:53

Czy mogę samemu wypromować stronę na słowo kluczowe meble pracownicze?

Postautor: mariuszbyk » 08 lip 2016, 11:51

Cześć. Masz dość optymistyczne podejście do tematu promocji strony WWW. Aby było to takie banalne: tworzymy linki i pozycjonowana strona jest na szczycie wyników na słowo kluczowe meble pracownicze. Faktem jest, że posiadasz dobrze zbudowaną stronę internetową. Też prezentowane na stronie meble pracownicze są wysokiej jakości: Obrazek . Lecz to za mało aby wypozycjonować stronę w wyszukiwarce. Wyłącznie linkowania domeny to nie wszystko. Trzeba wiedzieć jakiego typu odnośniki utworzyć do promowanej domeny oraz w jakich proporcjach. Także istotne jest nasycenie odnośników promowaną frazą. Dasz takich linków za dużo, domena otrzyma karę od wyszukiwarki. Utworzysz ich za mało - pozycje będą niskie. Również musisz pomyśleć o ich indeksowaniu. Samo utworzenie odnośnika nie wystarczy. Liczy się to aby odnalazły go roboty wyszukiwarek.

podobne tematy:


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości