W jaki sposób mogę wypromować stronę na słowo kluczowe wideodomofony Warszawa?

Tu piszemy o wszystkim co chcemy
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

W jaki sposób mogę wypromować stronę na słowo kluczowe wideodomofony Warszawa?

Postautor: marekwirazka » 05 lip 2016, 13:28

Dzień dobry. Mam pytanie do osób znających się na rzeczy - związane z pozycjonowaniem strony w wyszukiwarce internetowej. Chciałbym żeby moja strona WWW była na początku wyników na frazę wideodomofony Warszawa. Próbowałem samemu coś z tym zrobić lecz rezultat moich działań jest dość słaby. Nie byłem w stanie wprowadzić strony do pierwszej 30 wyników wyszukań. Natomiast jak obserwuję konkurencyjne strony to mają mniej treści i przeważnie są gorsze graficznie. Co jestem w stanie zrobić aby moja strona była wyżej w wynikach?

podobne tematy:

dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

Jak mogę wypozycjonować stronę na słowo kluczowe wideodomofony Warszawa?

Postautor: dariakuna90 » 05 lip 2016, 13:39

Cześć. Jak pragniesz aby twoja strona internetowa była na samej górze w rezultatach wyszukiwarki to powinieneś poprawić o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to poprawna struktura strony WWW. Następna sprawa to odpowiednie odnośniki, które prowadzą do promowanej witryny internetowej. U ciebie te dwie kwestie są do poprawy. Na początku musisz uzupełnić stronę o unikalną treść, która zawiera pozycjonowane słowa kluczowe. Należy je wytłuścić dla robotów. Następna kwestia to odpowiednie linkowanie wewnętrzne. Poprzez to roboty lepiej będą oceniały stronę. Jak chodzi o linkowanie to należy skupić się na w miarę naturalnych odnośnikach. Na twojej stronie przeważają same katalogi, co nie jest dobrą strategią linkowania. Pozyskuj linki ze stron, które mają organiczny ruch. Dobre są fora internetowe. Jak to poprawisz to pozycje znacznie się poprawią.

podobne tematy:


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość