Czy warto robić unikalny opis dla firmy na tego rodzaju stronach?

Tu piszemy o wszystkim co chcemy
krzysiekwolski

Czy warto robić unikalny opis dla firmy na tego rodzaju stronach?

Postautor: krzysiekwolski » 31 maja 2016, 10:19

Cześć, ostatnio zająłem się promocją swojej strony w wyszukiwarkach internetowych. Jako zaczynający pozycjoner posiadam sporo pytań i wątpliwości. Pierwsze pytanie to skąd pozyskiwać linki do promowanej strony www. Wiem, iż w Internecie jest sporo materiałów z zakresu pozycjonowania stron, ale mało jest tam przykładów. Druga sprawa to jak sprawdzić czy link jest wartościowy czy szkodliwy? Oraz ostanie pytanie, czy umieszczając wpis do tego rodzaju serwisów http://polecamspeca.pl/naprawa-rtv-i-dvd należy tworzyć unikalne opisy? Wiele mi z tym czasu schodzi aby przygotować do każdego serwisu inny tekst, więc stwierdziłem że będę dawał wszędzie ten sam. Nie wiem czy właściwie robię?

podobne tematy:

lukaszgos

Czy warto pisać unikalny opis dla firmy na tego rodzaju stronach?

Postautor: lukaszgos » 31 maja 2016, 10:23

Cześć. Każdy z nas się uczył, dlatego odpowiem na twoje pytania. Po pierwsze nikt nie poda ci spisu stron, gdzie możesz pozostawić swój link. Taka lista po krótkim czasie nie ma już mocy i nie ma sensu umieszczać tam odnośników do strony. Odnośniki jesteś w stanie pozyskać z rozmaitego rodzaju serwisów ogłoszeniowych, darmowych serwisów umożliwiających prowadzenie bloga i innych portali. Dobry link to taki, który ciężko utworzyć. Jak widzisz wile odnośników do innych witryn to tego rodzaju miejsce nie jest dobre. Jak chodzi o pisanie unikalnych tekstów to należy na to poświęcić swój czas. Tego rodzaju odnośniki szybciej się indeksują w wyszukiwarce internetowej.