Poszukiwany dobry ślusarz do bramy wjazdowej

Tu piszemy o wszystkim co chcemy
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Poszukiwany dobry ślusarz do bramy wjazdowej

Postautor: adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Witam, posiadam bramę wjazdową do domu. Została ona montowana jakiś okres temu i wszystko pracowało w porządku. Dopiero po paru latach się ona zniżyła i zaczęły występować problemy z jej rozsuwaniem. Posiadałem już jedną brygadę ślusarzy. Coś wyregulowani, postukali i zainkasowali kasę. Brama funkcjonowała poprawnie przez kilka miesięcy i problem znowu wystąpił. Obecnie znów jestem na etapie szukania ślusarzy: http://polecamspeca.pl/slusarz . Czy ktoś miał do czynienia z firmami z tego serwisu?

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:53

Potrzebny dobry ślusarz do bramy wjazdowej

Postautor: mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:54

Dzień dobry, miałem podobny problem z bramą wjazdową. Nie chcę Cię dołować, ale naprawa tego nie jest banalną rzeczą. Jak poprzedni ślusarze ją źle obsadzili to będziesz musiał jeszcze raz od początku zrobić. Inna kwestia to odpowiednia wysokość prowadnic, po których skrzydło bramy się porusza. Brama winna posiadać zapas luzu od podłoża. Około 10 cm wystarczy w zupełności. Jak te kwestie będą poprawnie wykonane to nie będzie kłopotów z działaniem bramy przez wiele lat. Jeżeli chodzi o ślusarzy z tego portalu internetowego to nie pomogę.

podobne tematy:


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości